Salon nobless
|

Salon nobless Strada Greva de la Grivița 9, Focșani

Salon nobless Strada Greva de la Grivița 9, Focșani

Bine ati ajuns în, Salon nobless o locație de frumusețe excelent, situat în inima orașului nostru, acolo unde rafinamentul și profesionalismul se îmbină ca să vă ofere momente de neuitat. În Beauty Salon, ne concentrăm pe calitatea și mulțumirea clienților, oferindu-vă multiple servicii de înfrumusețare într-un ambient sofisticat și reconfortant.

Prezentarea salonului:

Decorul și Ambianța: Salonul nostru a fost amenajat într-un stil contemporan și elegant, care combină tonuri neutre și accente aurii pentru a crea un mediu cald și luxos. Lumină naturală intră prin geamurile largi, iar muzica ambientală liniștitoare completează atmosfera perfectă pentru relaxare.

Aparate și Produse:

Folosim aparatură de ultimă generație și produse de top de la branduri de prestigiu pentru a obține cele mai bune rezultate. Orice detaliu este cu grijă ales pentru a vă oferi o experiență premium.

Angajați și Experiență:

Echipa noastră este formată din profesioniști pasionați și bine pregătiți, fiecare cu o vastă experiență în industria frumuseții. Ne angajăm să vă oferim cele mai înalte standarde de îngrijire și să vă facem să vă simțiți deosebiți de fiecare dată când ne treceți pragul.

Ce Oferim:

Pentru detalii precise despre mai multe informații referitoare la gama extinsă de servicii, vă rugăm să accesați pagina web noastră, sunați-ne sau să ne trimiteți un email. Echipa noastră e disponibilă să vă ofere detaliile de care aveți nevoie și să vă răspundă la orice întrebare legată de ce oferim. Vă așteptăm să ne contactați!

Vă așteptăm cu drag la Beauty Salon, locul unde frumusețea și relaxarea se întâlnesc pentru a vă oferi momente de neuitat!

Aceste comenzi sunt funcționale numai dacă navigați de pe telefon:

Telefon: Programare Telefonica Salon nobless
WhatsApp: Mesaj pe WhatsApp
Email: Programare pe Email
Website: in curand.
Facebook: in curand
Instagram: in curand

Program:

duminică Închis Programul poate să difere

luni 08–19 Programul poate să difere

marți 08–19

miercuri 08–19

joi 08–19

vineri 08–19

sâmbătă 08–14

Categorie: Salon de înfrumusețare

Zona: Beauty Salon Vrancea Focșani România

Și pentru ca să nu te rătăcești, am inclus și localizarea noastră pe hartă, pentru ca să ajungi ușor la Salon nobless:

Traseul catre Salon nobless

Salon nobless are un Rating de: 4,8 (notele sunt de la 0 la 5)

Recenzi Salon nobless

nica mocanu
Local Guide · 40 de recenzii · 10 fotografii

acum un an
Este foarte ok si de bun gust!

1

Daniel Ioan Rautu
Local Guide · 69 de recenzii · 1.726 de fotografii

acum 7 luni
Recomand!! ❤️ …

Silviu Albu
2 recenzii

acum un an

Dan Radulescu
Local Guide · 15 recenzii · 17 fotografii

acum 2 ani

Olga Bobolan
3 recenzii

acum 2 ani

Recenziile au fost preluate de pe Google.
Pentru a lasa recenzia ta sau a respunde la o recenzie ai mai jos „Lasa un Mesaj”

Vezi produse similare cu Salon nobless

Ghid pentru Alegerea Beauty Salonului Perfect Potrivit

Modul in care te hotaresti la alegerea beauty salonului potrivit se poate dovedi provocatoare, mai ales din cauza opțiunilor multiple existente. Fie că îți dorești un loc pentru relaxare ori pentru servicii specifice cum ar fi tratamente faciale, epilare permanentă, ori stilizare a părului, e important să faci o decizie bine documentată. Acest articol îți va oferi ghidul complet în alegerea salonului ideal pentru nevoile tale, examinând detaliile cheie de care trebuie să ții cont.

1. Identifică-ți Nevoile Personale

Primul pas pentru a alege salonul ideal constă în identificarea ce anume cauți. Ai nevoie de un loc unde să primești îngrijire completă, care să ofere manichiură și pedichiură, la tratamente faciale și masaj, sau ești interesat doar de servicii specifice, precum servicii de coafură sau poate epilarea permanentă? Fiecare salon are un punct forte diferit, așa că este important să știi ce priorități ai.

2. Cercetează Saloanele de Înfrumusețare din Zona Ta

Odată ce ți-ai clarificat nevoile, începe să cercetezi saloanele din zona ta. Poți folosi motoarele de căutare online pentru a descoperi saloane, dar și pentru a citi recenzii și site-urile lor oficiale. Pe parcursul acestei căutări, asigură-te că saloanele care te interesează oferă serviciile de care ai nevoie, precum tratamente faciale ori stilizare a părului.

3. Verifică Recenziile și Reputația Online

Reputația unui salon este un aspect crucial. Citește recenziile online pentru a afla experiențele clienților. Un salon de înfrumusețare cu multe recenzii pozitive și feedback apreciativ pentru servicii cum ar fi manichiura, pedichiura ori epilarea permanentă reprezintă un indiciu pozitiv. Nu uita să iei în calcul și aspectele negative menționate în recenzii pentru a evalua dacă acestea sunt relevante pentru tine.

4. Calitatea Produselor Utilizate

Produsele folosite într-un beauty salon pot face o diferență semnificativă calitatea rezultatelor. Numeroase saloane de elită utilizează mărci profesionale de renume, precum Goldwell, Tigi, OPI, și Jessica. Aceste produse sunt concepute pentru a asigura rezultate de top și pentru a proteja sănătatea pielii și a părului. Atunci când vizitezi un salon pentru prima dată, întreabă ce produse folosesc și de ce le preferă.

5. Verifică Expertiza Personalului

Un alt criteriu esențial în selectarea salonului ideal este expertiza și profesionalismul personalului. Un salon de înfrumusețare de calitate va angaja specialiști bine pregătiți și dedicați profesiei lor. Indiferent dacă vorbim de stilizare a părului, tratamente faciale ori masaj, expertiza personalului asigură nu doar rezultate excelente, dar și o experiență plăcută.

6. Evaluarea Ambianței și Igienei

Ambianța și igiena sunt aspecte pe care nu trebuie să le ignori. Salonul ar trebui să fie curat, bine întreținut și să ofere un mediu propice relaxării. Un spațiu curat și organizat demonstrează grija salonului pentru sănătatea și siguranța clienților. Dacă vizitezi un salon și observi că nu sunt respectate standardele de igienă, este recomandat să cauți o alternativă.

7. Varietatea Serviciilor Disponibile

Un salon care propune o gamă extinsă de servicii, de la coafură și hairstyling, la epilare permanentă și masaj, oferă avantajul de a avea toate serviciile într-o singură locație. Acest aspect este foarte util dacă ai un program încărcat și îți dorești să economisești timp.

8. Evaluarea Calității în Funcție de Preț

Prețurile pot varia considerabil între diferite saloane, în funcție de locație, reputație și tipurile de servicii oferite. Înainte de a face o alegere, compară prețurile între mai multe saloane și asigură-te că acestea sunt justificate de calitatea serviciilor și a produselor utilizate. Nu întotdeauna cel mai costisitor salon este cel mai bun, însă un preț foarte redus poate indica și o calitate mai scăzută.

9. Flexibilitatea Programului și Facilități de Programare

Un criteriu important este flexibilitatea programului salonului. Verifică dacă salonul oferă ore de funcționare care să se potrivească programului tău și că este simplu să faci o programare, fie online, fie telefonic. Un salon care oferă posibilitatea de a face programări online ori are un sistem eficient și rapid de programare îți poate economisi timp prețios.

10. Locația și Accesibilitatea

Chiar dacă pare un aspect minor, locația salonului este un factor important, în special dacă vei merge des acolo. Optează pentru un salon ușor accesibil, poate în apropierea casei, fie aproape de locul de muncă. Totodată, verifică existența locurilor de parcare disponibile sau că salonul este accesibil cu transportul public.

11. Evaluarea Primului Contact

După ce ai selectat câteva saloane care îți îndeplinesc cerințele, încearcă să le vizitezi personal sau să le contactezi pentru mai multe informații. Discuția telefonică cu personalul sau în salon îți poate oferi o imagine clară despre profesionalismul angajaților și despre cum sunt tratați clienții. Un salon în care te simți binevenit și respectat este, cu siguranță, un loc unde vei reveni.

12. Reduceri și Oferte Speciale

Numeroase saloane propun oferte speciale sau discounturi pentru anumite servicii, cum ar fi tratamentele faciale, masajul, manichiura și pedichiura. Aceste oferte pot juca un rol esențial în alegerea salonului potrivit, în special dacă vrei să obții mai multe servicii la un preț atractiv. Fii atent la reduceri și întreabă despre ele atunci când vizitezi salonul.

13. Asigurarea Satisfacției și Politica de Returnare

Un salon ce are încredere în calitatea serviciilor sale va oferi o garanție a satisfacției. Asta înseamnă că, în cazul în care nu ești mulțumit de rezultatele obținute, salonul se angajează să remedieze situația sau să îți returneze banii. Aceasta reflectă încrederea și un indicator al calității serviciilor oferite.

14. Întreabă Recomandări de la Prieteni și Familie

Nu subestima puterea recomandărilor. Prieteni și familia pot oferi sfaturi valoroase și pot sugera saloane încercate de ei unde au avut experiențe plăcute. Întreabă-i unde merg ei pentru servicii de înfrumusețare și dacă ar recomanda acele saloane.

Încheiere

Alegerea salonului de înfrumusețare perfect este un proces care necesită timp și atenție la detalii. De la produsele folosite și competența personalului la igiena oferită și flexibilitatea programului, fiecare aspect contează. Urmează acești pași și fă o alegere informată, pentru a te bucura de servicii de top și de o experiență plăcută de fiecare dată când vizitezi salonul selectat.